Car holders with Qim Qi charging

2020-03-23
Car holders with Qim Qi charging

W dzisiejszych czasach telefony komórkowe wyparły tradycyjne nawigacje samochodowe GPS w większości samochodów. Kierowcy podczas podróży używają przede wszystkim swoich smartfonów jako główne narzędzie do wyznaczania trasy, a ładowanie bezprzewodowe na dobre zagościło już do flagowych smartfonów od największych producentów. W dzisiejszym przeglądzie propozycje nowoczesnych uchwytów, które posiadają funkcję ładowania indukcyjnego Qi. Korzystanie z nich jest proste, a dzięki nim trasa staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

UCHWYT SAMOCHODOWY Z ŁADOWANIEM INDUKCYJNYM QI 10 W (CZARNY)
Pierwsza propozycja od marki Puro - włoskiego producenta wysokiej klasy akcesoriów do telefonu i nie tylko. Wyjątkowy uniwersalny uchwyt samochodowy wyposażony w technologię bezprzewodowego ładowania pozwalającą szybko i wygodnie ładować swoje urządzenie w czasie jazdy samochodem.
    

Solidna i funkcjonalna konstrukcja uchwytu pozwala na instalację smartfonu lub phabletu o wymiarach ekranu od 6,5 cm do 9,5 cm. W przeciwieństwie do podobnych uchwytów dostępnych na rynku, najnowsze rozwiązanie Puro wprowadza grawitacyjny system otwórz/zamknij, co pozwala szybko i wygodnie zainstalować telefon, a także bezpiecznie korzystać ze swojego urządzenia w czasie jazdy samochodem.

Puro Autofit Fast Wireless Car Holder montowany jest w kratce wentylacyjnej deski rozdzielczej samochodu, co gwarantuje wytrzymały i stabilny zaczep. Dodatkowe wyposażenie w ruchomą głowicę pozwala na ustawienie uchwytu pod każdym kątem, w pionie lub poziomie, za co odpowiada system rotacji 360°. Aby nasz telefon pewnie i bezpiecznie spoczywał z ramionach uchwytu posiadają one silikonowe wstawki, które zapewniają jego bardzo dobre przyleganie. Dodatkowo centralna część uchwytu to przyjemna w dotyku i gładka powierzchnia, dzięki czemu nie ma obaw o przypadkowe zarysowanie urządzenia przez uchwyt nawet   podczas jazdy po wyboistej drodze.


Uchwyt oprócz podstawowego zadania utrzymywania urządzenia w czasie jady samochodem spełnia również dodatkową funkcję - jego ładowania. Wyposażono go w wyjątkową technologię szybkiego ładowania, która przyspiesza cały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym. Fast Charger Technology pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na pełne naładowanie urządzenia. Technologia ładowania indukcyjnego umożliwia ładowanie kompatybilnego urządzenia bez pośredniego połączenia kablem. Aby zasilić energią swoje urządzenie wystarczy włożyć je do uchwytu i podłączyć go za pomocą kabla USB-C (w zestawie) do ładowarki samochodowej. W sytuacji, gdy urządzenie nie jest kompatybilne z technologią QI, ładowanie odbywa się ze standardową szybkością ładowania.
Cechy produktu:
Uniwersalny uchwyt samochodowy dla smartfonów lub phabletów
Kompatybilny z urządzeniami o wymiarach ekranu min. 6,5 cm / max. 9,5 cm
Montaż do kratki wentylacyjnej deski rozdzielczej samochodu
Możliwość obrotu w pełnym kącie 360°
Ruchome ramiona oraz podstawa dla szybkiej i wygodnej instalacji telefonu
Silikonowa powierzchnia ramion dla zapewniania pewnego chwytu urządzenia
Gładka, przyjemna w dotyku centralna część uchwytu
Bezprzewodowe ładowanie z wykorzystaniem indukcji elektromagnetycznej
Dioda LED informująca o procesie ładowania
Kompatybilność: większość urządzeń zgodnych z bezprzewodowym ładowaniem
Wymiary: 80 x 80 x 13,5 mm
Waga: 97 g

SNAPTO MAGNETIC CAR MOUNT WITH WIRELESS CHARGING

MAGNETYCZNY UCHWYT SAMOCHODOWY Z ŁADOWANIEM INDUKCYJNYM 10 W (CZARNY)

Wysokiej klasy uchwyt samochodowy wyposażony w zintegrowany moduł indukcyjny z certyfikatem Qi. Innowacyjny system SnapTo™ pozwala ładować telefon bezprzewodowo przy jednoczesnym zastosowaniu magnetycznego systemu mocowania etui do uchwytu. Uchwyt kompatybilny jest z wybranymi modelami etui Moshi z serii SnapTo™ (iGlaze, Altra oraz Overture do nowych modeli iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz 11 Pro Max).                

          

Zastosowany moduł Qi obsługuje szybkie ładowanie baterii 10 W, dzięki czemu telefon pozostaje naładowany również w przypadku intensywnego korzystania z aplikacji. Podwójny system montażu pozwala przytwierdzić uchwyt bezpośrednio do kokpitu, lub wpiąć go do kratki nawiewu. W obu przypadkach możliwe jest też obracanie telefonu, tak aby uzyskać optymalny kąt widzenia i w razie potrzeby móc swobodnie obsługiwać ekran dotykowy jedną ręką.

    

Cechy produktu:
Zintegrowany moduł indukcyjny z certyfikatem Qi

Uchwyt dedykowany do etui Moshi z serii SnapTo
Obsługa szybkiego ładowanie baterii 10 W
Zintegrowana dioda LED informująca o ładowaniu w toku
Super mocne magnesy (siła przyczepności do 4x waga iPhone’a)
Podwójny system montażu do kokpitu i kratki wentylacyjnej
Regulowany przegub kulkowy (regulacja w pionie i poziomie)
Kabel USB-C do USB-A (1,2m) w zestawie
Taśma montażowa 3M do kokpitu

Nowa marka, ktora w swojej ofercie posiada duży wybór uchwytów samochodowych. Propozycja uniwersalnego uchwytu do szerokości 80 mm pomieści każdy, nawet dużych rozmiarów telefon. Wykonana z najlepszych jakości materiałów i z zaawansowaną technologią posłuży każdemu, kto potrzebuje uchwytu z ładowarką w przystępnej cenie.
                                       
Zestaw zawiera:
Uchwyt z wbudowaną ładowarką bezprzewodową do smartfonów o szerokości do 80 mm
Ładowarkę samochodową
Kabel USB-C
UCHWYT SAMOCHODOWY Z ŁADOWANIEM INDUKCYJNYM QI 10W
+ ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 2 X USB QC 3.0 (CZARNY)

Mocowany na trzy sposoby, uchwyt samochodowy z funkcją szybkiego zasilania indukcyjnego (10 W) i dedykowaną ładowarką, to idealny towarzysz dalekich, wyczerpujących podróży. Systemowe zatrzaski ułatwiają swobodne przełączanie się między mocowaniem na kratce wentylacyjnej, a montowaną na szybie lub desce rozdzielczej przyssawką.

Konstruktorzy zestawu zwrócili szczególna uwagę na zapewnienie użytkownikowi bezpieczeństwa na drodze. Montaż na kratce wentylacyjnej nie zasłania pola widzenia kierowcy, obrotowy uchwyt telefonu płynnie dostosowuje kąt nachylenia do wykonywanej czynności, a zaczep obsługiwany jest jedną ręką poprzez naciśniecie guzika.


Dołączona, niezależna ładowarka samochodowa pracująca w technologii Quick Charge z dwoma portami USB czyni z tego zestawu uniwersalne rozwiązanie dla wymagających użytkowników urządzeń mobilnych. Wielość sposobów zasilania i wydajność przesyłu energii pozwala na obsługę kilku kompatybilnych urządzeń jednocześnie.


Cechy produktu:

Uchwyt samochodowy wspiera bezprzewodowe ładowanie o mocy do 10 W
Wygodna obsługa jedną reką, dzięki przyciskowi zwalniania zacisku
Obrotowa głowica pozwala zamontować telefon pod dowolnym kątem
Wytrzymały, regulowany zacisk telefonu kompatybilny jest z większościa smartfonów dostepnych na rynku (zakres szerokosci od 4 do 6.2 cala)
3 sposoby montowania uchytu: na kratce wentylacyjnej, na desce rozdzielczej i na szybie samochodu
Wytrzymała konstrukcja, mocna przyssawka i blokada zacisku bezpiecznie przytrzymują telefon

Specyfikacja:
· Wejście: 5V / 2A, 9V / 2A
· Wyjście: 10 W (maks.)

Show more entries from March 2020
pixel