Chroń swojego Samsung Galaxy S21 z nowymi etui Raptic Shield

2021-02-08
Chroń swojego Samsung Galaxy S21 z nowymi etui Raptic Shield

Za każdym razem, gdy Samsung wypuszcza nową wersję swojej serii Galaxy S, jedną z głównych rzeczy, na które czekamy jest jego nowy design. W końcu jest to pierwsza rzecz, którą zobaczymy. Samsung Galaxy S21 z pewnością wygląda nieźle i byłoby szkoda gdybyś go kiedykolwiek zarysował lub wygiął. Wszyscy znamy to znajome uczucie lęku, gdy serce wydaje się wpadać do żołądka, kiedy upuszczasz tak drogi sprzęt, dlatego nawet gdybyś miał ukryć choć trochę jego piękny wygląd warto to zrobić i wybrać etui, które ochroni Twój gadżet o wartości kilku tysięcy złotych. W rzeczywistości, jeśli szukasz etui ochronnego do swojego nowego Samsunga Galaxy S21, marka Raptic może mieć coś dla Ciebie, co może być warte rozważenia (i oczywiście pieniędzy).

Zobacz Etui Raptic Shield

Firma zaprezentowała swoją najnowszą serię etui specjalnie z myślą o flagowym produkcie Galaxy S21, zwaną Raptic Shield. W przeciwieństwie do większości etui, które są zaprojektowane z tworzywa sztucznego, silikonu lub skóry, Raptic Shield w rzeczywistości wykorzystuje obrobione maszynowo aluminium, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wytrzymałe.

Obudowa zyskała certyfikat wojskowy MIL-STD-810G, co oznacza, że jest w stanie bardziej niż inne etui wytrzymać upadek z wysokości nawet 4 metrów na twardą betonową powierzchnię. Podniesiona ramka zamortyzuje uderzenie i zapobiegnie rozbiciu wyświetlacza nawet w momencie upadku na płasko wyświetlaczem do dołu.Zastosowanie miękkich gumowych zderzaków, pomoże złagodzić uderzenie, jeśli kiedykolwiek upuścisz telefon, a także sprawi, że telefon będzie bardziej chwytny w dłoniach, co pomoże zmniejszyć prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się i upadku na ziemię. Ponadto, w przeciwieństwie do innych etui, Raptic Shield ma tylną część z przezroczystego poliwęglanu. Oznacza to, że etui nie będzie w pełni zasłaniać wyglądu Twojego telefonu, więc będziesz mógł docenić czas, jaki Samsung spełnił przy jego projektowaniu. Firma wykorzystuje jednoczęściową konstrukcję, która według nich ułatwi zakładanie i zdejmowanie etui w razie potrzeby.

Dla tych, którzy obawiają się, czy etui będzie zakłócać ładowanie bezprzewodowe, Raptic zapewnił, że etui nadal pozwoli użytkownikom na bezprzewodowe ładowanie Galaxy S21 za pomocą ładowarek z certyfikatem Qi.

Kilka słów o Samsung Galaxy S21

Galaxy S21 to najnowszy smartfon firmy Samsung, który jest również pierwszym flagowym telefonem firmy zaprezentowanym w 2021 roku, który zawiera imponujące specyfikacje sprzętowe, chociażby takie jak najnowszy procesor Exynos 2100. Oczywiście bycie flagowym telefonem w 2021 roku oznacza również, że można spodziewać się od niego wsparcia dla technologii 5G. Telefon będzie również zawierał do 16 GB pamięci RAM i trzeba powiedzieć, że jest to dużo jeśli chodzi o smartfony. Najmocniejszy model Ultra wyposażony jest jednocześnie w niesamowitą konfigurację czterech aparatów, która powinna pomóc Ci zrobić niesamowitej jakości zdjęcia. Kolejnym wyjątkowym punktem jest to, że Galaxy S21 w końcu otrzymał obsługę rysika S Pen, o co użytkownicy prosili już od dłuższego czasu, a Samsung wreszcie im to dostarczył.  

Raptic Shield do modeli Samsung Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra znajdziecie na naszej platformie handlowej B2Btrade.eu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021
pixel