Dual Qi wireless charger from Moshi

2021-05-27
Dual Qi wireless charger from Moshi

W jaki sposób podwójna bezprzewodowa ładowarka indukcyjna może zwiększyć wygodę w dowolnym pomieszczeniu w domu.

W początkowych latach ładowanie bezprzewodowe było uważane za niszową technologię dla entuzjastów i zaawansowanych użytkowników. Jednak wraz z rozwojem standardu Qi przyjęcie bezprzewodowego ładowania stało się standardem w wielu smartfonach zarówno tych flagowych jak i klasy średniej, a także w innych osobistych urządzeniach elektronicznych, takich jak bezprzewodowe słuchawki douszne i urządzenia do monitorowania kondycji. Ponieważ coraz więcej urządzeń obsługuje bezprzewodowe ładowanie Qi, istnieje duża szansa, że ​​pojedyncza podstawka do ładowania bezprzewodowego w domu już nie wystarczy. Przejście na podwójną bezprzewodową podkładkę ładującą może zapewnić dodatkową wygodę ładowania w kilku pokojach w całym domu i zapewnić, że Twoje urządzenia zawsze będą naładowane i gotowe na nadchodzący dzień lub noc. Należy pamiętać, że bezprzewodowe ładowanie może przydać się praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu.

Sypialnia

Większość ludzi ładuje zwykle telefony podczas snu przez całą noc, często przy samym łóżku. Zastąpienie tradycyjnych kabli bezprzewodową ładowarką nie tylko usuwa plątaninę kabli na stoliku nocnym lub szafce nocnej, ale także ułatwia chwycenie telefonu w środku nocy, gdy masz pilny telefon lub musisz coś sprawdzić. Jeśli masz dodatkowe urządzenia, które zwykle ładujesz przez noc, podwójna podkładka do bezprzewodowego ładowania podwoi prostotę zwykłego odkładania sprzętu pod koniec dnia i sprawi, że będziesz gotowy do pracy od samego rana. Co jeśli dwie osoby dzielą jeden pokój ? Nic prostszego, podwójna podkładka może ładować telefony obu osób jednocześnie przez noc.

Salon

Salon to centrum aktywności większości gospodarstw domowych, w którym często odbywa się rozrywka, spożywanie posiłków i inne czynności rodzinne, zatem prawdopodobnie w danym momencie będzie trzeba ładować więcej niż jeden smartfon. Umieszczając podwójną podkładkę do ładowania bezprzewodowego na stoliku do kawy lub pobliskiej półce, członkowie rodziny lub gospodarstwa domowego mogą po prostu odłożyć telefony lub inne urządzenia w celu szybkiego doładowania, podczas oglądania wspólnie telewizji lub jedzenia obiadu, a jednocześnie mogą je podnieść, aby odebrać połączenie, odpowiedzieć na wiadomość lub zrobić zwykłe zdjęcie.

Kuchnia

Nie ma wątpliwości, że poranki i wieczory w ruchliwym gospodarstwie domowym mogą być gorączkowe, więc możliwość doładowania urządzenia podczas jedzenia lub przygotowywania posiłku może uratować życie. Powrót do domu pod koniec dnia z prawie rozładowaną baterią telefonu i całkowicie rozładowanymi słuchawkami AirPods może być frustrujący, ale umieszczenie ich w celu naładowania podczas przygotowywania obiadu zapewni wystarczającą ilość energii na odcinek ulubionego serialu w serwisie Netflix podczas kolacji lub rozmowę wideo na kanapie po jedzeniu. Podobnie jest, jeśli obudzisz się i zauważysz, że zapomniałeś naładować czegoś w ciągu nocy, szybkie ładowanie podczas śniadania w zupełności wystarczy, aby przejść drogę do pracy, nie widząc przerażającego czerwonego wskaźnika baterii i związanego z tym wyłączenia urządzenia.

Korytarz

Wielu z nas ma zwyczaj umieszczania zawartości naszych kieszeni lub torby na stole lub kredensie, gdy tylko wchodzimy do domu i zabierania tych samych rzeczy z powrotem, gdy wychodzimy. Często te przedmioty nie docierają dalej do domu w celu niezbędnego regularnego ładowania, którego potrzebują, aby być doładowane, a jeśli tak się stanie, istnieje duża szansa, że ​​zapomnisz ich zabrać ze sobą, gdy wyjdziesz z domu. Dodanie ładowania bezprzewodowego do holu lub przedpokoju spowoduje, że ​​telefon i słuchawki douszne mogą jednocześnie ładować się, gdy jesteś w domu i być gotowym, gdy znowu wyruszysz w drogę. Korzyści z bezprzewodowego ładowania w Twoim domu są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią, a użycie wielu ładowarek i podwójnych bezprzewodowych podstawek pozwala większej liczbie osób i większej liczbie urządzeń doświadczyć maksymalnej wygody bez przewodów. Podwójna ładowarka bezprzewodowa Sette Q 15W firmy Moshi może nie tylko szybko ładować dwa urządzenia jednocześnie, ale w dodatku jej minimalistyczny design bez problemu wtapia się w każde pomieszczenie lub wnętrze.

Bezprzewodowe ładowarki Moshi z serii Q dostępne są w naszej hurtowni na stronie B2Btrade.eu

 

Show more entries from May 2021
pixel