Etui magnetyczne dla iPhone 12, które wybrać ?

2021-05-07
Etui magnetyczne dla iPhone 12, które wybrać ?

Na rynku pojawiło się już wiele modeli etui magnetycznych dla najnowszych modeli iPhone 12. Podczas wyboru odpowiedniego pokrowca powinniśmy się kierować głównie dwiema cechami – wyglądem i funkcjonalnością. Do tej pory jeśli chcieliśmy przymocować telefon do ładowarki lub uchwytu w samochodzie musieliśmy skorzystać z różnego rodzaju rozwiązań od producentów np. korzystać ze specjalnych nakładek magnesowych takich jak SnapTo™ od Moshi. Producent z Cupertino zdecydował się jednak na kolejny krok i wprowadził do swoich modeli magnesy. Zaprezentowane rozwiązanie na konferencji w październiku zeszłego roku zrewolucjonizowało rynek smartfonów. Posiadając model z serii iPhone 12 możemy używać różnego rodzaju dedykowanych akcesoriów i korzystać z ładowarki MagSafe®, czerpiąc przy tym same korzyści takie jak np. szybkie ładowanie. Zatem które etui magnetyczne do iPhone 12 wybrać ? Jeśli chcemy zachować oryginalny kolor naszego iPhone’a i uchronić go w najlepszy możliwy sposób powinniśmy zdecydować się na przezroczyste etui MagSafe® Speck Presidio Perfect-Clear z powłoką antybakteryjną MICROBAN® i wzmocnioną ochroną dzięki technologii IMPACTIUM™ Shock Barrier. Jeśli chcemy wzbogacić wygląd naszego iPhone’a wybierzmy kolorowe etui MagSafe® marki Crong, która w swojej ofercie posiada zarówno silikonowe jak i skórzane etui kompatybilne z najnowszym rozwiązaniem od Apple.

Silikonowe etui Crong Color Cover Magnetic

Wykonane z płynnego silikonu etui ochronne Color Cover Magnetic do iPhone 12 z wbudowanym magnesem do ładowarki i akcesoriów z MagSafe. Specjalny pierścień znajdujący się wewnątrz etui składa się z 38 mniejszych magnesów kwadrupolowych. Ich ułożenie sprawia, że ładowarka MagSafe oraz inne akcesoria dopasowują się do etui Crong i przylegają do telefonu w idealny sposób.

Matowa powierzchnia etui Color Cover Magnetic charakteryzuje się podwyższoną odpornością na brud i ślady po palcach. Jest też wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Miękka wyściółka wewnątrz etui została dodatkowo wykonana z prawdziwej mikrofibry, tak aby nie rysować obudowy iPhone’a np. podczas zakładania lub zdejmowania pokrowca.

kolorowe etui magsafe  etui magnetyczne magsafe  etui crong do magsafe

Skórzane etui Crong Essential Cover Magnetic

Skórzane etui ochronne dla iPhone 12 z wbudowanym magnesem do ładowarki i akcesoriów MagSafe. Specjalny pierścień znajdujący się wewnątrz etui składa się z 38 mniejszych magnesów o dużej sile przyciągania. Ich ułożenie sprawia, że ładowarka MagSafe oraz inne akcesoria dopasowują się do etui Crong i przylegają do telefonu w idealny sposób.

Obudowa ochronna Essential Cover Magnetic wykonana została ze skóry ekologicznej, dzięki której telefon w etui prezentuje się bardzo elegancko i świetnie leży w dłoni. Metalowe przyciski po bokach obudowy są wygodne w obsłudze i ograniczają przedostawanie się kurzu oraz brudu do wnętrza iPhone’a.

etui magsafe ze skóry  skórzane etui z obsługą magsafe  kolorowe etui ze skóry z obsługą magsafe

 

Etui magnetyczne SkyMag

Kolorowe etui posiada unikalny certyfikat Apple ,,Made for MagSafe" co pozwala na ładowanie smartfona za pomocą 15W. Miłe w dotyku, eleganckie etui dokładnie przylega do telefonu i zapewnia komfortowy dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry otula telefon, zwiększając bezpieczeństwo przed mikrorysami. Dopełnieniem jest ekologiczne opakowanie bez plastiku.

etui magsafe dla iphone 12          kolorowe etui z obsługą magsafe

 

Aluminiowe etui Raptic Shield Pro Magnet

Wytrzymałe etui z obsługą MagSafe i certyfikatem wojskowym MIL-STD-810G pozwala uzyskać pełną prędkość ładowania 15W korzystając z najnowszej technologii bezprzewodowej Apple. Do stworzenia etui zostało wykorzystane anodyzowane aluminium oraz wytrzymałe tworzywo polikarbonowe, które oferuje ochronę podczas upadku nawet z 4 metrów! Specjalnie struktura polimerowa używa została w wewnętrznej części etui.

     wytrzymałe etui z obsługą magsafe     etui ochronne magsafe

 

Przezroczyste etui Speck Presidio Perfect-Clear + MagSafe

Przezroczyste etui z wbudowanym magnesem, kompatybilnym z akcesoriami Apple MagSafe®. Konstrukcja etui wykonana została w technologii IMPACTIUM™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości prawie 4 m. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząs. Specjalna powłoka etui jest odporna na przebarwienia pod wpływem światła UV i zapobiega żółknięciu.

Podwyższona ramka wokół ekranu i aparatu zapewnia dodatkową ochronę przed zarysowaniami. Dodatkowo tylko produkty marki Speck posiadają specjalną powłoką antybakteryjną MICROBAN® (aktywny składnik wbudowany w strukturę etui zapewnia 99% redukcję bakterii), która zapewnia dożywotnią ochronę etui przed plamami i śladami powodującymi rozrost drobnoustrojów, co pozwala cieszyć się czystym i eleganckim etui przez długi czas.

   przezroczyste etui z obsługą magsafe  etui speck magsafe

Zobacz aktualną ofertę etui MagSafe® obsługujących szybkie ładowanie w iPhone 12.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
pixel