Innowacje Speck: Zaprojektowane na całe życie

2021-09-29
Innowacje Speck: Zaprojektowane na całe życie

Zaprojektowane na całe życie

Zrób wrażenie - zdobądź je - produkty zaprojektowane, na czele których stoi innowacyjność. Marka Speck zdaje sobie sprawę jak ważne jest doskonałe wzronictwo i technologia niezbędna na każdym kroku. Gdy się rozwijasz i poruszasz, potrzebujesz technologii, która pasuje do Twojego ciągle zmieniającego się stylu życia, a firma Speck stara się ją stworzyć. Niezależnie od tego, czy jest to obudowa kompatybilna z MagSafe®, przezroczysta czy z antybakteryjną powłoką Microban® - stale rozwijają nowe technologie, aby zapewnić, że Twoje produkty będą działać lepiej. Dowiedz się więcej o tym jak marka wprowadza innowacje do swoich produktów.

Etui kompatybilne z MagSafe®

Świat zmienia się w szybkim tempie, a technologia nie jest od tego wyjątkiem. Ponieważ nowe produkty i urządzenia zmieniają nasze rutyny i to, co uważamy za niezbędne, marka Speck pracuje zza kulis, aby zaprojektować akcesoria i technologie, które zaspokoją Cię tam, gdzie jesteś. Gdy firma Apple wprowadziła na rynek bezprzewodowe ładowanie i akcesoria MagSafe®, było pewne, że potrzebujesz etui, które będzie stylowe, trwałe i skuteczne, jednocześnie współpracujące z tą technologią.


Żeby zapewnić ładowanie bezprzewodowe, etui zostały zaprojektowane zgodnie z MagSafe®, posiadając precyzyjnie wbudowane magnesy, które bezbłędnie współpracują ze wszystkimi akcesoriami. Futerały mają wszystkie te same funkcje, które znasz i kochasz, od doskonałej ochrony przed upadkiem, po technologię przeciwdrobnoustrojową Microban®, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą najnowszą technologię bez uszczerbku dla stylu i ochrony.

Zobacz etui kompatybilne z MagSafe®

Etui wykonane w technologii Armor Cloud™

Presidio®2 Armor Cloud™ to technologia, która upewnia, że Twoje urządzenie chronione jest bez względu na wszystko. Zaprojektowane kapsułki powietrza, które otaczają etui, podczas niekontrolowanego upadku zachowują się podobnie jak poduszki powietrzne w samochodzie. Najbardziej innowacyjna ochronna technologia, jaka kiedykolwiek została zaprojektowana przez firmę. Technologia Armor Cloud™ znajduje się we wszystkich obudowach Presidio®2. Powszechnie wiadomo, że Twoje urządzenie robi wiele i potrzebuje etui, które również tyle potrafi. Wybieraj etui o zwiększonej wytrzymałości i trwałości.

Przeglądaj etui z technologią Armor Cloud™

Doświadcz nieskazitelnej przejrzystości dzięki Perfect-Clear

Praca nad materiałami i technologiami, które pozwolą, aby Twoja przejrzysta obudowa została w takim stanie jak od nowości jest niezbędna, dlatego firma wypuściła na rynek i opracowała etui Perfect-Clear. Ten przezroczysty materiał i wykończenie dłużej utrzymuje etui w czystości, jest odporne na żółknięcie i przebarwienia spowodowane promieniami UV, olejami, brudem i innymi czynnikami. Nie bez powodu nazywa się Perfect-Clear: jest to idealne rozwiązanie dla przezroczystego etui, które zapewnia nieskazitelny wygląd. Pochwal się pięknem swojego urządzenia, dzięki przezroczystemu etui, które pozostaje przezroczyste. Marka Speck jest bardzo zaangażowana w tą technologię.

Poznaj etui Presidio Perfect-Clear

Innowacyjny uchwyt antypoślizgowy do etui na telefon

Etui Presidio®2 Grip są teraz wyposażone w innowacyjny, antypoślizgowy uchwyt, który zapewnia lepsze trzymanie i wyczucie dłoni. Teraz są o 20% cieńsze, nowe etui zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić wygodę podczas trzymania etui i zapobiega zsuwaniu się, gdy urządzenie znajduje się na gładkiej powierzchni. Uchwyt w etui płynie do wewnątrz zamiast na zewnątrz, co zapewnia niesamowitą trwałość, mocny chwyt i trzymanie smartfona. Ponadto dzięki smuklejszej konstrukcji, można polegać na lepszym połączeniu ze wszystkimi akcesoriami. Bez względu na to, dokąd się wybierasz, możesz mieć pewność, że Twój futerał ma świetną przyczepność.

Poznaj etui Presidio®2 Grip

Innowacje w składanym etui

Innowacyjne technologie i projekty, które zapewniają większą wszechstronność, są kluczowym elementem, które pomogą Ci znaleźć etui, które będzie dla Ciebie odpowiednie. Projektując etui na telefon, bierzemy pod uwagę każdy element życia i każdy rodzaj rutyny, aby stworzyć coś, co będzie pasować do Ciebie. W ciągu ostatnich kilku lat Samsung ponownie wprowadził kultowy projekt z klapką w swoich telefonach Galaxy Z Fold i Galaxy Z Flip. Chroniąc te wyjątkowe nowe urządzenia, opracowane zostało etui składane do telefonu.

Presidio Perfect-Clear dla Samsung Galaxy Z Fold to nie tylko idealne dopasowanie, ale także doskonała przejrzystość dzięki Perfect-Clear, które zwiększa bezpieczeństwo i ochronę, zapewniając jednocześnie łatwe otwieranie i zamykanie telefonu. Wszystko dzięki wyjątkowo bezpiecznemu dopasowaniu do użytku w każdej podróży.

Kup Presidio Perfect-Clear - idealnie przezroczyste etui do telefonów Galaxy Z 3 Fold oraz Galaxy Z 3 Flip.

Życie staje się brudne, dzięki Microban® utrzymujemy Twoje etui w czystości

Projektując etui Speck, rozważano każdy element, od projektu po wbudowaną technologię przeciwdrobnoustrojową, aby zapewnić produkt, który chroni Twoje urządzenie pod każdym kątem i w każdej sytuacji. Ochrona Twojego urządzenia jest najwyższym priorytetem, dlatego nawiązana współpraca z Microban®, światowym liderem w dziedzinie technologii przeciwdrobnoustrojowych, integruje ochronę produktów z etui Presidio. Działając na poziomie komórkowym, redukuje ilość bakterii o 99% na powierzchni obudowy, technologia ta zapewnia 360° ochronę urządzenia i obudowy. Życie się brudzi, dbamy o czystość Twojej obudowy.

Innowacje pomagają żyć lepiej

Niezależnie od tego, czy pracujesz, bawisz się, czy odkrywasz, produkty Speck płynnie integrują się z Twoim życiem, aby poprawić Twoje wrażenia i chronić to co najważniejsze. Marka Speck nigdy nie przestaje wprowadzać innowacji i nowych technologii.

Zobacz wszystkie produkty Speck dostępne w hurtowni B2Btrade.eu.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel