Jak zabezpieczyć MacBooka - przegląd akcesoriów ochronnych

2022-07-21
Jak zabezpieczyć MacBooka - przegląd akcesoriów ochronnych

Każdy model MacBooka to urządzenie, które potrafi kosztować po kilka tysięcy złotych w górę, dlatego prawidłowe dbanie o niego w trakcie użytkowania jest bardzo ważne. Solidne obudowy i różnego rodzaju pokrowce, torby i folie ochronne są w stanie wydłużyć żywotność naszego MacBooka. W prosty sposób możemy wyeliminować sytuacje, w której nasz laptop ulegnie uszkodzeniu czy zarysowaniu. Przedstawiamy cztery skuteczne sposoby na prawidłową ochronę MacBooka, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się oryginalnym wyglądem przez długi czas.

 


Folia ochronna dla MacBooka

Z pozoru niepotrzebny gadżet, który nie służy niczemu, jednak nic bardziej mylnego. Zabezpieczenie ekranu folią ochronną daje nam nie tylko możliwość uniknięcia porysowania głównej matrycy. Oprócz tego możemy np. zadbać o naszą prywatność w miejscach publicznych, stosując folię prywatyzującą, która skutecznie uchroni nasze dane przed wglądem niechcianych osób. Polecamy folie ochronne marki Moshi, które w większości przypadków są wielokrotnego użytku, dlatego można je dowolną ilość razy ściągać, myć pod bieżącą wodą i nakładać ponownie.

Folia ochronna MacBook


Obudowa ochronna na MacBooka

Kiedyś niedoceniane, teraz wydaje się, że to nieodłączny element każdego użytkownika przenośnego laptopa. Zakupienie takiej obudowy może uchronić nasz sprzęt oraz budżet w przypadku niekontrolowanego upadku. Przez jakiś czas producent Apple nie stosował zasilaczy MagSafe w swoich produktach, takich jak MacBook Air i MacBook Pro co mogło doprowadzić do sytuacji, w której przez pomyłkę można było zahaczyć o kabel i nasz laptop wylądował na ziemi. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości obudowy marki Incase, jesteśmy w stanie ominąć ten problem. Zastosowane anty-poślizgowe nóżki uchronią nasz sprzęt w przypadku zahaczenia o kabel ładowania. Na myśli mamy oczywiście wysokiej klasy produkty, które nie tylko nadają ochrony, ale i również świetnie się prezentują. Prym wiodą marki takie jak Moshi, Speck czy Puro. Wszyscy producenci w swojej ofercie mają produkty najwyższej klasy, stworzone z najlepszych materiałów, które posłużą przez lata.

Obudowa na MacBooka


Pokrowiec na MacBooka

Pokrowiec to element nieodłączny wszystkich influencer’ów i osób pracujących zdalnie. Kto wyobraża sobie przemieszczanie z nowym nabytkiem wartym kilka tysięcy złotych bez jego prawidłowej ochrony? Oprócz funkcji ochronnej, taki pokrowiec pozwoli nam zabrać ze sobą wszystkie najważniejsze akcesoria, takie jak myszka, ładowarka, hub czy dysk zewnętrzny. W ofercie takich marek jak Moshi, STM Goods czy Tucano znajdziemy wiele ciekawych modeli, które z pewnością oprócz funkcji ochronnych zapewnią nam nowoczesny wygląd.

Pokrowiec na MacBooka


Torba na MacBooka

Element, który jest nieoceniony w przypadku przemieszczania się z laptopem. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy przemęczać naszych rąk podczas dłuższej podróży. Niektóre modele nadają nam elegancji wygląd i świetnie się prezentują. Mowa tutaj o marce Rivacase oraz STM Goods, które w swojej ofercie mają wysokiej jakości produkty o stylowym wyglądzie, jedyne w swoim rodzaju. To wszystko przy zachowaniu kluczowych funkcji ochronnych, tak ważnych w dzisiejszym, zabieganym świecie. Dzięki nim oprócz MacBooka zabierzemy ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, bez których nasza praca nie może się odbyć.

Torba na MacBooka


Zobacz więcej akcesoriów ochronnych dedykowanych dla MacBooka w naszej hurtowni B2Btrade.eu.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel