Jaki brelok do AirTaga ?

2021-06-01
Jaki brelok do AirTaga ?

AirTag to małe urządzenie, które w prosty sposób pomoże nam znaleźć wszystko co możemy zgubić na co dzień. Za jego pomocą możemy odnaleźć przede wszystkim przedmioty, które z jakiegoś powodu są dla nas wartościowe. Dzięki dedykowanym akcesoriom możemy go przyczepić praktycznie wszędzie – do naszego plecaka, kluczyków, portfela lub po prostu zostawić w samochodzie na parkingu. Jego waga to tylko 11 g, co jest praktycznie nieodczuwalne. Dzięki wykorzystaniu mobilnej aplikacji Lokalizator wzbudzamy dźwięk na wbudowanym w głośniku w AirTagu, który przypi dzięki czemu bez najmniejszego problemu odnajdziemy nasz zagubiony przedmiot. Cena jednej sztuki w chwili premiery to 159 zł, natomiast pakiet czterech sztuk to już koszt 549 zł. Czy to dużo czy mało - wszystko zależy. Biorąc pod uwagę, że może nam uratować urządzenia warte kilka tysięcy złotych, koszt jest raczej niewielki. Niemniej jednak jeśli już posiadamy AirTaga, warto zaopatrzyć się w porządny i solidny brelok, który ułatwi użytkowanie.

Jak działa AirTag ?

Urządzenie działa na zasadzie emitowania sygnału Bluetooth, który jest dodatkowo zabezpieczony. Następnie przesyła informacje o położeniu do chmury iCloud, a ta jest już bezpośrednio połączona z aplikacją Lokalizator. Dzięki temu, że cały proces jest szyfrowany i chroni prywatność właściciela. Urządzenie jest dodatkowo bardzo wydajne i nie zużywa wiele energii i danych komórkowych. Połączenie odbywa się jednym stuknięciem. Powiadomienia możesz również dostawać na swoim Apple Watch. AirTag jest odporny na wodę, zatem niestraszny mu kontakt z kałużą lub śniegiem podczas jazdy na nartach. Co najważniejsze bateria w urządzeniu pozwala na korzystanie z niego ponad rok, a kiedy nadejdzie czas wymiany iPhone od razu Cię o tym powiadomi.

Jak działa tryb utracony ?

Naszego AirTaga możemy przełączyć w tryb utracony, wówczas kiedy zostanie wykryty przez inne urządzenie korzystające z sieci, zostaniesz automatycznie powiadomiony o tym gdzie się znajduje. Dodatkową opcją jest również możliwość skonfigurowania go w taki sposób aby osoba, która go odnajdzie dostała Twoje dane kontaktowe po zbliżeniu smartfona z obsługą NFC bezpośrednio do zagubionego AirTaga.

Czy to rozwiązanie jest bezpieczne ?

Producent zapewnia, że tylko właściciel może zobaczyć, gdzie w chwili obecnej znajduje się AirTag, ponieważ dane nie są przechowywane w pamięci urządzenia, nawet Apple nie będzie wiedziało gdzie się znajduje. Trzeba przyznać, że to bardzo dobre rozwiązanie i powinno uciąć temat czy korzystać z tego rodzaju urządzeń. Wątpliwości wydają się być zupełnie bezpodstawne.

Czym chronić AirTaga i zapewnić mu najlepszą ochronę ?

Na rynku dostępnych jest wiele beloków do lokalizatorów Apple. Na szczególną uwagę zasługują produkty marek Crong, Puro oraz Moshi, które wprowadziły do swojej oferty skórzane i silikonowe breloki ochronne w różnych wersjach kolorystycznych, które oprócz gwarancji skutecznej ochrony pozwolą nam urozmaicić jego wygląd. Korzystając z tego rodzaju breloków możemy przyczepić AirTaga wszędzie tam, gdzie tylko chcemy i nie martwić się  już więcej o zgubienie wartościowych rzeczy.

Crong Silicone Case with Key Ring

Ultra lekki brelok do Apple AirTag wykonany z płynnego silikonu. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny dla skóry i charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Specjalna wytłoczka zapewnia idealne dopasowanie do lokalizatora Apple. Pierścień na klucze ze stopu aluminium obniża dodatkowo wagę breloczka. Silikonowy brelok marki Crong dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, granatowym oraz w kolorze piaskowego różu.

Silikonowe breloki do Apple AirTag 
różowy brelok do airtag  crong silicone case 

Crong Leather Case with Key Ring

Elegancki brelok do Apple AirTag wykonany z naturalnej skóry i zapakowany w firmowe pudełko. Specjalna wytłoczka i precyzyjne obszycie zapewniają świetne dopasowanie do lokalizatora Apple. Pierścień na klucze ze stopu aluminium obniża dodatkowo wagę breloczka. Skórzany brelok marki Crong dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, granatowym oraz brązowym.

skórzane breloki do apple airtag  skórznany brelok airtag  brelok ze skóry naturalnej do airtag   

Puro Icon Case

Puro ICON® to wysokiej jakości, lekkie etui z funkcją breloka, dedykowane do Apple AirTag. Wykonane z przyjemnego w dotyku, elastycznego silikonu. Lekko uniesione krawędzie i idealne dopasowanie zapewniają skuteczną ochroną AirTag przed zarysowaniami i uderzeniami. Łatwy w montażu i demontażu. Znajdujący się z zestawie stalowy karabińczyk pozwala na przymocowanie do kluczy, plecaka lub torby.

brelok puro airtag  silikonowy brelok do airtag  silikonowe breloki puro

Puro Sky Case

Puro Sky to wysokiej jakości etui ochronne z funkcją breloka, dedykowane do Apple AirTag. Wykonane z eleganckiej i przyjemnej w dotyku skóry ekologicznej. Lekko uniesione krawędzie i idealne dopasowanie zapewniają skuteczną ochroną AirTag przed zarysowaniami i uderzeniami. Łatwy w montażu i demontażu. Solidny, metalowy zatrzask dodatkowo zabezpiecza AirTag przed wypadnięciem i ułatwia montaż i demontaż. Staranne wykonanie i wzmocnione przeszycia nadają eleganckiego wyglądu. Znajdujący się z zestawie karabińczyk pozwala na przymocowanie do kluczy, plecaka lub torby.

brelok ze skóry ekologicznej  breloki ze skóry ekologicznej do airtag  brelok airtag ze skóry ekologicznej

Puro Nude Case

Puro Nude to zupełnie przezroczyste, wysokiej jakości, lekkie etui z funkcją breloka, dedykowane do Apple AirTag. Wykonane z przyjemnego w dotyku, elastycznego silikonu. Lekko uniesione krawędzie i idealne dopasowanie zapewniają skuteczną ochroną AirTag przed zarysowaniami i uderzeniami. Łatwy w montażu i demontażu. Znajdujący się z zestawie karabińczyk pozwala na przymocowanie do kluczy, plecaka lub torby.

przezroczysty brelok airtag


Moshi AirTag Key Ring

Wykonany z wysokiej jakości wegańskiej skóry, otaczającej w pełni urządzenie, jakim jest lokalizator AirTag. Dzięki przemyślanej konstrukcji nadaje mu najwyższą ochronę przed uderzeniami i zadrapaniami oraz sprawia, że jest odporna na warunki pogodowe. Specjalna powłoka NanoShield™ neutralizuje namnażanie się drobnoustrojów i bakterii, które powodują infekcję. Brelok Moshi to wyrafinowany dodatek , który pasuje do Twojego stylu.

     

 Zobacz breloki do Apple AirTag dostępne w hurtowni B2Btrade.eu

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
pixel