MagSafe iPhone accessories. Discover them all

2022-07-06
MagSafe iPhone accessories. Discover them all

 Akcesoria obsługujące magnetyczne rozwiązanie Mag Safe od Apple

iPhone to smartfon, któremu niewiele brakuje. Na pierwszy rzut oka posiada wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik. Jednak wraz z pojawieniem się smartfonów z linii iPhone 12 możemy jeszcze bardziej poszerzyć funkcjonalność naszego telefonu z logiem nadgryzionego jabłka. Dzięki zastosowaniu MagSafe możemy korzystać z całej serii kompatybilnych produktów, montowanych do telefonu za pomocą magnesu. Wśród najciekawszych akcesoriów można znaleźć etui, uchwyty samochodowe, podstawki ładujące i oczywiście powerbanki. Zobaczcie akcesoria magnetyczne, które współpracują z MagSafe.

1. Aluminiowa podstawka do ładowarki Apple MagSafe - Puro MagStand
2. Ładowarka indukcyjna bezprzewodowa Qi + uchwyt magnetyczny - Baseus Swan 2in1
3. Przezroczyste etui z obsługą MagSafe do iPhone'a - Crong Clear Mag Cover
4. Magnetyczny uchwyt do laptopa - STM MagArm
5. Statyw z funkcją podstawki do iPhone'a - STM MagPod
6. Uchwyt MagSafe na palec z funkcją podstawki - STM MagLoop
7. Indukcyjny Power Bank 4000 mAh - Puro Slim PowerMag
8. Indukcyjna bezprzewodowa ładowarka - Puro Magnetic USB-C MagSafe

Akcesoria magnetyczne MagSafe
Zastosowanie uchwytu magnetycznego STM MagArm sprawdzi się w każdej sytuacji.

Aluminiowa podstawka do ładowarki Apple MagSafe - Puro MagStand

1. Zacznijmy od aluminiowej podstawki MagSafe włoskiego producenta Puro. Jest to doskonałe rozwiązanie do pomieszczenia, jakim jest biuro, ale i nie tylko. Wykonana z wysokiej jakości aluminium i antypoślizgowego silikonu podstawka do ładowarki MagSafe sprawdzi się na każdym biurku czy stoliku nocnym. Specjalne wycięcie umożliwia wyciągnięcie kabla, aby zminimalizować jego widoczność.

Aluminiowa podstawka do ładowarki Apple MagSafe


Ładowarka indukcyjna bezprzewodowa Qi + uchwyt magnetyczny
- Baseus Swan 2in1

2. Kolejny produkt jest bliźniaczo podobny do poprzednika, jednak posiada dodatkową możliwość ładowania dwóch urządzeń. Funkcjonalny stojak MagSafe Baseus to maksymalna wygodna podczas pełnej ergonomii pracy. Pozycja stojaka pozwala na jednoczesne ładowanie smartfona oraz prowadzenie rozmów wideo. Ładowarka ukryta w dolnej części może służyć zarówno do ładowania smartfona jak i słuchawek z indukcyjnym ładowaniem np. AirPods czy Galaxy Buds.

Ładowarka indukcyjna bezprzewodowa Qi


Przezroczyste etui z obsługą MagSafe do iPhone'a
- Crong Clear Mag Cover

3. Przezroczyste etui z obsługą MagSafe marki Crong to propozycja dla wszystkich, którzy chcą korzystać w pełni z udogodnień, jakie można otrzymać, korzystając z najnowszego modelu iPhone 13. Ukryty w hybrydowej powłoce pierścień sprawia, że ładowarka i pozostałe akcesoria idealnie dopasowują się do telefonu za każdym razem. W ten sposób otrzymujemy współpracę z akcesoriami magnetycznymi oraz dbamy o prawidłową ochronę naszego urządzenia.

Przezroczyste etui z obsługą MagSafe


Magnetyczny uchwyt do laptopa
- STM MagArm

4. Uniwersalny uchwyt MagSafe STM MagArm w bardzo prosty sposób montuje się do pokrywy MacBooka pozwalając regulować kąt widzenia. Prawidłowe ułożenie telefonu pozwoli nam w każdym momencie korzystać z jego możliwości np. odebrać przychodzące połączenie. Co ciekawe do uchwytu możemy również podłączyć ładowarkę, aby bez obaw korzystać w pełni z szybkiego ładowania. Akcesorium to sprawdzi się w zatłoczonych miejscach jak pociąg czy małe kawiarnie, gdzie nie sposób położyć wszystkich gadżetów na małym stoliku.

Przeczytaj recenzję STM MagArm.

Zobacz wideo prezentujące możliwości uchwytu STM MagArm.

Magnetyczny uchwyt do laptopa MagSafe


Statyw z funkcją podstawki do iPhone'a
- STM MagPod

5. Kolejny produkt niesie ze sobą mnóstwo innowacyjności. Podstawka i uchwyt w jednym to rozwiązanie zastosowane przez STM Goods. Obrotowa głowica pozwala na nam na niebywałą swobodę ruchu podczas ustawiania kamery i nagrywania filmów lub prowadzenia rozmów wideo. Produkt może również pełni funkcję statywu, wystarczy rozłożyć trzy nóżki i postawić na stabilnej powierzchni. STM MagPod dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Przeczytaj recenzję STM MagPod.

Zobacz wideo prezentujące zastosowanie STM MagPod.

Statyw z funkcją podstawki do iPhone'a MagSafe


 Uchwyt MagSafe na palec z funkcją podstawki - STM MagLoop

6. Wyjątkowe akcesorium 3w1 specjalnie zaprojektowane dla każdego użytkownika najnowszych modeli iPhone'a. Montujemy go za pomocą magnesów w podobny sposób jak ładowarkę MagSafe. Akcesorium pozwala na wygodne robienie zdjęć selfie, natomiast po rozłożeniu nóżek może pełnić funkcję podstawki, która pozwoli nam w komfortowy sposób oglądać filmy. Zintegrowany otwieracz do butelek to tylko crème de la crème spośród dostępnych fukncji. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Uchwyt MagSafe na palec z funkcją podstawki


Indukcyjny Power Bank 4000 mAh
- Puro Slim PowerMag

7. Kolejny produkt z powodzeniem znajdzie miłośników wśród tych najczęściej podróżujących poza domem. Jest to smukły Power Bank o pojemności 4000 mAh, który pozwoli na komfortowe naładowanie naszego iPhone'a 12 lub 13 w każdym miejscu, gdzie będziemy tego potrzebować. Dzięki silnie przylegającym magnesom umożliwia korzystanie ze smartfona nawet podczas ładowania.

Indukcyjny Power Bank MagSafe do iPhone'a

Indukcyjna bezprzewodowa ładowarka - Puro Magnetic USB-C MagSafe

8. Uniwersalna ładowarka indukcyjna USB-C marki Puro to świetnie rozwiązania do ładowania iPhone'a podczas jednoczesnego korzystania ze wszystkich jego dobrodziejstw. Magnetyczny zasilacz ma rewelacyjny design i poręczną konstrukcję, która ukrywa się za całą powierzchnią smartfona. Ładowarka kompatybilna jest ze wszystkimi etui MagSafe.

Ładowarka indukcyjna bezprzewodowa USB-C MagSafe

Zobacz pozostałe etui magnetyczne MagSafe do iPhone'a.

Sprawdź wszystkie akcesoria MagSafe w naszej hurtowni na stronie B2Btrade.eu.

Show more entries from July 2022
pixel