Matowa folia ochronna Moshi iVisor AG na ekran konsoli w Tesla Model 3

2020-05-25
Matowa folia ochronna Moshi iVisor AG na ekran konsoli w Tesla Model 3
Przedstawiamy pierwszy produkt w naszej ofercie dedykowany do modelu Tesla Model 3. Wyjątkowa folia stworzona z myślą o użytkownikach samochodów elektrycznych idealnie sprawdzi się jako skuteczne zabezpieczenie ekranu konsoli centralnej.
Matowa folia iVisor firmy Moshi niweluje uporczywy efekt lustra i sprawia, że obraz wyświetlany na konsoli pozostaje czytelny nawet podczas jazdy w dużym słońcu. Folia jest też odporna na ślady po palcach i chroni ekran przed rysowaniem się jego powierzchni.


Specjalna powłoka EZ-Glide™ gwarantuje jednocześnie poprawne działanie funkcji dotykowych, takich jak przewijanie, zoomowanie, itp. Folię iVisor instaluje się w bardzo prosty sposób. Opatentowana technologia sprawia, że podczas jej zakładania nie ma żadnych bąbelków powietrza. Folię można dodatkowo myć pod bieżącą wodą i zakładać powtórnie w zależności od potrzeb. 
Cechy produktu:
· Dedykowana folia na ekran konsoli centralnej w Tesla Model 3
· Matowa powierzchnia anty-odblaskowa gwarantuje czytelny obraz
· Powłoka EZ-Glide™ dla lepszej reakcji na dotyk
· Zwiększona odporność na zarysowania i odciski palców
· Łatwa instalacja bez pęcherzyków powietrza
· Możliwość wielokrotnego mycia i ponownego użytkowaniaW 100% odporna na bąbelki powietrza Dzięki opatentowanej konstrukcji Moshi iVisor jest jedyną folią ochronną dla ekranu Modelu 3, która jest w 100% odporna na pęcherzyki powietrza.
Idealnie dopasowana Najlepsza ochrona ekranu jest już dostępna do samochodu Tesla Model 3 i idealnie pasuje do centralnego ekranu dotykowego.
Powłoka przeciwodblaskowa Korzystając z wielowarstwowej konstrukcji, iVisor zapewnia niewiarygodną klarowność, jednocześnie redukując odblaski, aby zapewnić płynną nawigację.
Zetrzyj odciski palców Wyposażona w powłokę odporną na zarysowania i odciski palców. Nie musisz martwić się o zarysowania ekranu pierścionkami, kluczami czy bransoletką.
Niezwykle elastyczna Z łatwością przesuwaj w górę, powiększaj i dotykaj obraz dzięki zastosowanej  powłoce EZ-Glide ™, która gwarantuje jeszcze lepszą reakcję na dotyk.
Bezpieczniejsza niż szkło W przypadku nieszczęśliwego wypadku, w przeciwieństwie do szklanych ochraniaczy ekranu, iVisor nie uszkodzi powierzchni ekranu.
Łatwa w utrzymaniu Folię ochronną iVisor można wielokrotnie myć i nakładać ponownie.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel