Praktyczny pokrowiec z kieszenią Moshi Muse 3-in-1

2021-05-12
Praktyczny pokrowiec z kieszenią Moshi Muse 3-in-1

Stajemy się coraz bardziej mobilni, można powiedzieć, że żyjemy w czasach kiedy nasze całe biuro mieści się w jednym pokrowcu. Dzięki temu z łatwością możemy się przemieszczać i załatwiać wszystkie nasze obowiązki życia codziennego. Dlatego też powinniśmy zaopatrzyć się w pokrowiec, który pozwoli nam nie tylko skutecznie chronić urządzenie, ale również zabrać ze sobą najpotrzebniejsze akcesoria, nie zwiększając jednocześnie naszego podręcznego bagażu.

 


Powstała nowa linia produktów Moshi Muse 3-in-1 Slim została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Pokrowiec wykonany został z wysokiej jakości skóry wegańskiej, a jedną z ciekawszych funkcji z jakiej możemy skorzystać jest 15-stopniowa podstawka, która pozwoli ustawić nam laptopa w komfortowej pozycji podczas pisania, co znacznie poprawi jakość naszej pracy. Dodatkowa kieszeń na akcesoria pozwoli schować przydatne kable, adaptery czy powerbanka. Specjalny system otwierania SlipGrip™ skutecznie zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z pokrowca. W środku znajduje się wyściółka z miękkiej mikrofibry Terahedron™, która delikatnie otula i czyści obudowę laptopa w trakcie wsuwania i wyjmowania. Pokrowiec dostępny jest w trzech kolorach: Caramel BrownJet Black oraz Seashell White. Tak więc podsumujmy – zaopatrując się w tylko jedno akcesorium jesteśmy w stanie zapewnić trzy najważniejsze funkcje jakie powinien spełnić nowoczesny pokrowiec. Ochronimy dzięki niemu nasze urządzenie, zabierzemy niezbędne akcesoria i w dodatku zwiększymy komfort naszej pracy. Moshi Muse 3-in1 zdaje się być idealnym kompanem w podróży.  

Smukły futerał na lapotpa 3 w 1 Muse 13"

 Moshi Muse to pokrowiec z dodatkowym schowkiem na adaptery i kable, który mieści laptopy o przekątnej do 13 cali – idealny do użytku w podróży. Otwór SlipGrip™ zapobiega przypadkowemu wysunięciu się laptopa, a 15-stopniowa podstawka składa się w kilka sekund, zapewniając maksymalny komfort podczas pisania i przeglądania Internetu.
   

Schowek na akcesoria

 Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w podróży, Muse może przechowywać wszystkie niezbędne akcesoria do laptopa. Zabierz swoje prywatne biuro ze sobą wszędzie gdzie tylko chcesz. 

   

15-stopniowa wymienna podstawka

 Muse składa się w 15-stopniową podstawkę w kilka sekund. Ergonomiczna konstrukcja zmniejsza obciążenie nadgarstków, zapewniając optymalny komfort podczas pisania, pracy i przeglądania Internetu, a także maksymalizuje przepływ powietrza, aby urządzenie było zawsze chłodne.

   

Otwarcie SlipGrip

Dla Twojego spokoju otwór SlipGrip™ zapobiega przypadkowemu wypadnięciu laptopa z pokrowca i spowodowaniu kosztownych uszkodzeń.     

Bez zamka, magnetyczna konstrukcja

Zapięcie na magnes bez zamka błyskawicznego firmy Muse zapewnia wygodny dostęp do laptopa bez zarysowania jego nieskazitelnego wykończenia. Wewnątrz miękka wyściółka z mikrofibry Terahedron™ otula i czyści urządzenie podczas wsuwania i wyjmowania.  

     

Ręcznie wykonane z wegańskiej skóry

Wykonany z najwyższej jakości wegańskiej skóry z powłoką odporną na warunki atmosferyczne, Muse nie tylko zapewnia wyrafinowany i elegancki wygląd, ale także chroni laptopa przed czynnikami zewnętrznymi.

   

Pokrowce Moshi Muse 3-in-1 Slim dostępne są w hurtowni na stronie B2Btrade.eu.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
pixel