Protective case for iPad Pro 11 "

2020-05-08
Protective case for iPad Pro 11 "
W marcu bieżącego roku Apple zaprezentowało najnowsze wersje swoich tabletów - iPada Pro 11" i 12,9". W dzisiejszym przeglądzie przyjrzymy się temu pierwszemu, powiemy co się zmieniło oraz zaprezentujemy kilka ciekawych propozycji markowych etui ochronnych. Wszystkie produkty znajdziecie Państwo na stronie B2Btrade.eu.
Nowe iPady są napędzane procesorem Apple A12Z Bionic, który według niektórych źródeł ma sprawować się lepiej niż konkurencyjne laptopy z systemem Windows, a 8-rdzeniowy układ graficzny ma nam zapewnić wyjątkowy obraz i jakość wyświetlanych treści. Do ładowania przeznaczone jest wszystkim już znane złącze USB typu C, co zapewne ucieszy wielu odbiorców. Zaprezentowany iPad Pro posiada również zestaw aż pięciu mikrofonów, co ma zapewnić lepszą jakość dźwięku.


Prawdziwą rewolucją w iPadach jest umieszczenie skanera LiDAR w tylnym aparacie, który ma za zadanie wykrywać głębie i dawać lepsze wrażenia podczas korzystania z rzeczywistości rozszerzonej. Sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. System potrafi mierzyć odległość od otaczających nas obiektów do 5m.
                                                                    

Poniżej przedstawiamy wyjątkowe etui ochronne do wersji 11 calowej. Produkty tych marek są znane i cenione na całym świecie za swoją trwałość i niezawodność. Wszystkie zaprezentowane modele mają oczywiście dedykowane miejsce na Apple Pencil, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie pracy na iPadzie.

Moshi VersaCover - Etui origami iPad Pro 11" (2020/2018) z ładowaniem Apple Pencil

Oryginalne etui VersaCover z przezroczystymi pleckami na tył iPada oraz zintegrowaną okładką na ekran dotykowy. Wyściółka z mikrofibry chroni wyświetlacz, gdy etui jest zamknięte, a ukryte magnesy wyłączają i włączają ekran - funkcja automatycznego usypiania oraz wybudzania tabletu oszczędza baterię, dzięki czemu iPad może działać dłużej bez ładowania.
             


Wyjątkowa konstrukcja origami daje też możliwość używania iPada w kilku różnych konfiguracjach. Pierwszy sposób to tryb wideo, który sprawdzi się podczas oglądania filmów i seriali. Druga opcja to tryb portretowy – idealny do czytania lub rozmawiania przez FaceTime. Trzecia konfiguracja pozwala natomiast w wygodny sposób odpisywać na maile i edytować materiały foto-wideo. Wbudowane magnesy pozwalają na bezpieczne umieszczenie etui na metalowej powierzchni np. tablicy magnetycznej podczas nauki.
                    Specjalnie miejsce na Apple Pencil ułatwia jego ładowanie.
Dodatkowo jest chroniony przez magnetyczną klapkę,
która również utrzymuje pokrywę zamkniętą.
Cechy produktu:
· Funkcja automatycznego usypiania raz wybudzania ekranu
· Wielofunkcyjna konstrukcja origami (tryb pisania, czytania i oglądania)
· Zaprojektowane wycięcie na Apple Pencil ułatwia jego ładowanie
· Klapka magnetyczna utrzymuje pokrywę zamkniętą i chroni Apple Pencil podczas jego ładowania
· Wbudowane magnesy pozwalają na bezpieczne umieszczenie etui metalowej powierzchni
· Zintegrowania okładka z wyściółką z mikrofibry chroni wyświetlacz
· Wykonane z trwałych i przyjemnych w dotyku materiałów
· Solidna ochrona wszystkich boków obudowy i krawędzi wyświetlacza
· Przezroczyste plecki na tył iPada
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów urządzenia
· Minimalistyczny i elegancki design
· Kompatybilność: iPad Pro 11" (2020/2018)
Speck Balance Folio - Etui iPad Pro 11" (2020/2018) w/Magnet & Stand up z uchwytem Apple Pencil

Wyjątkowa konstrukcja Balance Folio zapewnia świetną ochronę iPada przed skutkami upadków nawet z wysokości ok. 122 cm. Pomimo niezwykle smukłego profilu, etui gwarantuje zaawansowaną ochronę urządzenia. Trwała dwuwarstwowa ochrona - twarda warstwa zewnętrzna i miękka warstwa IMPACTIUM™ zabezpiecza urządzenie przed uderzeniami i zarysowaniem. Lekko podwyższone krawędzie wokół obudowy iPada stanowią dodatkową osłonę, zapobiegając jego uszkodzeniu.
                                                                 

Kolor:  Coastal Blue/Charcoal Grey             

Magnesy wbudowane w przednią klapkę automatycznie wybudzają oraz usypiają iPada, gdy tylko zostanie ona otwarta lub zamknięta. Bezpieczne zamknięcie Balance Folio zapobiega przypadkowemu otwarciu obudowy. Wbudowany wygodny uchwyt na Apple Pencil pozwala mieć go zawsze przy sobie i zapobiega jego zgubieniu. Etui zostało wykonane z wytrzymałych i łatwych do czyszczenia materiałów, wysoce odpornych na trudy użytkowania, co gwarantuje wyjątkowy wygląd na długi czas. Niezależna, rozsuwana osłona kamery, stanowi dodatkową ochronę urządzenia oraz ułatwia wykonywanie zdjęć. Składana tylna klapka, oferuje wiele kątów korzystania z iPada, tym samym możesz na nim wygodnie pisać, oglądać filmy czy surfować po internecie. Podobnie jak wszystkie produkty Speck, etui zostało poddane testom laboratoryjnym, w których sprawdzono je w ekstremalnych temperaturach, odporności na uderzenia i upadki oraz na działanie chemikaliów.


                                                                          

Kolor: Black

Cechy produktu:
· Wbudowany wygodny uchwyt na Apple Pencil
· Ochrona urządzenia przed wstrząsami i skutkami upadków
· Dwie warstwy ochronne: zewnętrzna twarda warstwa z poliwęglanu połączona z wewnętrzną warstwą IMPACTIUM™ Shock Barrier absorbująca wstrząsy
· Składana klapka, pozwalająca na ustawienie tabletu pod różnymi kątami
· Odsuwana osłona kamery ułatwia robienie zdjęć
· Lekko podniesione oraz wzmocnione brzegi wokół urządzenia zapewniająca dodatkową ochronę
· Funkcja wybudzania/usypiania, dzięki wbudowanym magnesom
· Klamra zabezpieczająca przed przypadkowym otwarciem etui
· Miękka wewnętrza wkładka zabezpieczająca ekran przed przypadkowym porysowaniem
· Wytrzymałe w użytkowaniu oraz łatwe w czyszczeniu materiały
· Materiały: Skóra ekologiczna, PC, Mikrofibra
· Kompatybilność: iPad Pro 11" (2020/2018)Tucano Up Plus Case - Etui iPad Pro 11" (2020/2018) w/Magnet & Stand up z uchwytem Apple Pencil

Sztywne etui Tucano dla iPada Pro 11" (2020/2018). Dzięki zastosowaniu mikrofibry, którą wykończone jest wnętrze etui, nie ma ryzyka zarysowania chronionego urządzenia. Zastosowanie podstawki pozwala na wygodne ustawienie tabletu w wielu różnych ustawieniach, np. do prowadzenia konferencji czy oglądania filmu. Zintegrowany uchwyt na Apple Pencil pozwala korzystać z tego gadżetu bez ryzyka jego zagubienia przy przenoszeniu urządzenia. Dodatkowo Apple Pencil może był ładowany, zarówno gdy etui znajduje się w pozycji otwartej jak i zamkniętej. Całość chroniona jest odchylaną na bok przednią pokrywą.

                         

Kolor: Black

Cechy produktu:

· Sztywna konstrukcja o antypoślizgowym wykończeniu
· Ochrona urządzenia ze wszystkich stron
· Praktyczna przednia pokrywa pozwalają na przekształcenie etui w wygodny stojak na iPada
· Precyzyjnie wykonany otwór na tylny aparat
· Funkcja wybudzania/usypiania urządzenia
· Uchwyt na Apple Pencil
· Kompatybilność: iPad Pro 11" (2020/2018)
Show more entries from May 2020
pixel