Przegląd etui ZIZO do smartfonów Apple z serii iPhone 13

2021-10-21
Przegląd etui ZIZO do smartfonów Apple z serii iPhone 13

Telefony Apple kosztują z roku na rok więcej, nic więc dziwnego, że coraz częściej szukamy skutecznej ochrony naszego smartfona. Marka ZIZO w swojej ofercie posiada etui, które oprócz skutecznej ochrony zapewniają również dodatkowe możliwości. Zamontowana podstawka w serii Bolt zapewnia komfortowe oglądnie filmów, a wypinany uchwyt umożliwia podpięcię etui bezpośrednio do paska. Z kolei modele Wallet z klapką wykonane ze skóry ekologicznej oprócz ochrony iPhone’a 13 nadają urządzeniu elegancji oraz pozwalają przechować potrzebne dokumenty lub banknoty.

BOLT - Pancerne etui do iPhone 13

Etui ZIZO BOLT oferuje podwyższony stopień ochrony iPhone'a 13, zachowując jednocześnie jego ergonomiczny kształt i funkcjonalność. Opatentowana konstrukcja (PATENT NO: D795,239) wytrzymuje upadki z wysokości ponad 3,5 metra. Etui ZIZO BOLT Series zdobyło nagrodę CNET Toughest Case Award podczas CES Drop Test 2018 oraz 2019.

Obudowa ochronna ZIZO BOLT została wyposażona w zintegrowaną podstawkę wideo oraz wypinany uchwyt z obrotowym klipsem 360° do paska. Gumowe przyciski głośności oraz przycisk boczny są wygodne w obsłudze i ograniczają przedostawanie się do wnętrza telefonu drobinek kurzu oraz brudu. W zestawie z etui znajduje się firmowe szkło hartowane o twardości 9H i grubości zaledwie 0,33mm. Etui dostępne jest w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim oraz czarnym.

Cechy produktu:
· Wytrzymuje upadki z wysokości ponad 3,5 metra na twarde podłoże
· Szkło hartowane 9H o grubości 0,33mm w zestawie
· Hybrydowa konstrukcja chroniona patentem (PATENT NO: D795,239)
· Zintegrowana podstawka do oglądania filmów i rozmów wideo
· Wypinany uchwyt do paska z obrotowym klipsem 360°
· Gumowe przyciski głośności oraz przycisk boczny
· Ergonomiczny kształt i przyjemna w dotyku powierzchnia
· Nagroda CNET Toughest Case Award  

WALLET - Etui z funkcją portfela i podstawki do iPhone 13

Elegancki pokrowiec z funkcją portfela i podstawki do iPhone'a 13 wykonany ze skóry ekologicznej. Zintegrowane etui z elastycznego tworzywa TPU zabezpiecza telefon ze wszystkich stron. Obudowa ZIZO Wallet oferuje w ten sposób kompletną ochroną urządzenia podczas noszenia iPhone'a w kieszeni lub np. w torbie z innymi rzeczami. Dodatkowa kieszonka pozwala na zabranie ze sobą potrzebnych dokumentów lub banknotów, tak aby zawsze mieć je pod ręką.

Zobacz wszystkie etui ochronne ZIZO do modeli iPhone 13 dostępne w hurtowni B2Btrade.eu.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel