Summary of the Galaxy Unpacked 2022 conference!

2022-02-11
Summary of the Galaxy Unpacked 2022 conference!

Samsung Galaxy Unpacked 2022 za nami! Koreański producent zaprezentował właśnie najnowsze flagowe modele z serii Galaxy S22 oraz tablety z serii Galaxy Tab S8. Prezentacja, która odbyła się w pełni online była pełna emocji, co z pewnością przełożyło się na pozytywny odbiór wszystkich nowości. Największym zaskoczeniem było niewątpliwie połączenie serii Galaxy Ultra i Galaxy Note. Najnowszy produkt z serii Ultra doczekał się teraz rysika S Pen. Kolejnym produktem, który został zaprezentowany to tablet z serii Galaxy Tab S8, dostępny w trzech konfiguracjach, z których największy ma przekątną aż 14.6 cala! Z całą pewnością i ten egzemplarz znajdzie swoich ulubieńców na całym świecie. Zobaczcie nasze krótkie podsumowanie po środowej konferencji.Galaxy S22 | S22+ - jeszcze lepszy od poprzednika?

Zaprezentowane modele z serii Galaxy S mają teraz cztery wersje kolorystyczne z ulepszonym modułem kamery, procesorem cztero-nanometrowym i wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X z opcją Vision Booster o przekątnej odpowiednio 6.1 i 6.6 cala. Bateria pozwolić ma na ponad dzień intensywnego użytkowania. Co ciekawe modele te zostały wykonane z przetworzonego plastiku z sieci rybackich, które zostały poddane recyklingowi w ramach programu ochrony światowych oceanów. Smartfon otrzymał najnowsza generację Gorilla Glass o nazewnictwie Victus+ co ma chronić przed powstawaniem rys oraz zwiększyć odporność na upadki z dużych wysokości.

Ceny flagowego modelu to odpowiednio 3999 zł za wersję z 128GB pamięci oraz 4199 zł za wersję 256 GB.


Galaxy S22 Ultra – pierwszy model Galaxy S z rysikiem!

Samsung w tym roku zaskoczył i postanowił połączyć serię Galaxy S Ultra z serią Galaxy Note. W ten sposób powstał smartfon, który zachwyca pod każdym względem. Nowoczesny procesor Exynos 2200 z dynamicznym odświeżaniem oraz technologią chłodzenia, trybem Nightography skutecznie plasuje się w czołówce najlepszych smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Procesor użyty w modelu jest najszybszym i najpotężniejszym chipem w historii, jaki został użyty przez producenta w smartfonie. Model Galaxy S22 Ultra otrzymał również certyfikat VDE Germany potwierdzający 100% odwzorowanie kolorów w zakresie kolorów DCI-P3, co sprawia, że obrazy reprezentują niewiarygodne barwy bez względu na ustawiony poziom jasności.

Ceny modelu Galaxy S22 Ultra zaczynają się od 5899 zł w wersji z 128 GB pamięci.


Rysik w modelu Galaxy S22 Ultra - wygoda i funkcjonalność

Nowością z pewnością jest dedykowany rysik S Pen w modelu Galaxy S 22 Ultra, który do tej pory mogliśmy jedynie zobaczyć w modelach z serii Note. Charakterystyczny wzór rysika pozostał niezmieniony, sprytnie chowa się w obudowie smartfona. Producent zapewnia, że czas reakcji na pisanie czy rysowanie jest rekordowo niski, co ma jeszcze bardziej poprawić jakość podczas tworzenia różnorodnych treści. Korzystanie z niego ma niewiele się różnić od pisania długopisem po zwykłej kartce papieru - jak będzie zobaczymy w praktyce, niemniej jednak specyfikacja rysika robi ogromne wrażenie.

Zobacz akcesoria dedykowane do najnowszych smartfonów z serii Galaxy S22.

Galaxy Tab S8 | S8+ | S8 Ultra - potężny tablet nie tylko do pracy

Możecie sobie wyobrazić tablet o przekątnej 14.6 cala? Tak, właśnie tyle ma najnowszy nazwany Galaxy Tab S8 Ultra! Jest to największa przekątna jaka obecnie oferowana jest w modelach z serii Galaxy Tab S8. Ciężko stwierdzić czy to jeszcze tablet czy może monitor odłączony od laptopa z osobnym procesorem i kartą graficzną, ale jedno jest pewne – całkowicie wpasowuje się wymogi rynkowe i z całą pewnością będzie cieszył się sporym powodzeniem wśród konsumentów. Czekamy na śmiałków, którzy w jednym ręku będą trzymać to urządzenie i jednocześnie przechadzać się po mieszkaniu, tak jak to miało miejsce w spocie reklamowym zaprezentowanym podczas Galaxy Unpacked 2022. Odświeżanie 120 Hz pozwoli na płynne oglądanie treści takich jak filmy w najwyższej dostępnej jakości. Podwójny aparat przedni (szerokokątny i ultraszerokokątny) pozwala na jeszcze szersze pole widzenia i nagrywanie filmów w jakości 4K!

Ceny tabletu Galaxy Tab S8 zaczynają się od 5299 zł za wersję 128 GB.


Galaxy Watch 4 - nowe funkcje i możliwości

Na samym końcu Samsung zaprezentował szereg unowocześnień dla swojego kultowego produktu, jakim jest zegarek z serii Galaxy Watch. Poprawa bezpieczeństwa, nowe kolory dostępnych pasków, osobisty asystent snu czy już niebawem - możliwość korzystania z asystenta Google to tylko niektóre z opcji, które zostaną rozszerzone do najnowszej obecnie generacji smartwatcha.

 Zobacz akcesoria do pozostałych urządzeń producenta na stronie B2Btrade.eu.

Show more entries from February 2022
pixel